... vzdělávání je cesta k rozvoji ...
institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách
O nás > Tým > Ing. Eva Vodičková - koordinátorka dobrovolnického centra >

Ing. Eva Vodičková - koordinátorka dobrovolnického centra

Absolventka České zemědělské univerzity v Praze, obor Rostlinolékařství. Po absolvování vysoké školy, pracovala dva roky jako inspektorka v zemědělství, kde přišla na to, že chce lidem pomáhat a ne pokutovat. Během práce inspektora objevila kouzlo dobrovolnictví a to v nemocnici v Děčíně, kde chodila za dětmi.

Od května 2013 do září 2016, pracovala jako koordinátorka dobrovolníků pro dospělé v Centru podpůrné péče v Thomayerově nemocnici, pod neziskovou organizací Lékořice z.s. Své vzdělání v dobrovolnictví prohloubila kurzem Management dobrovolnictví I a II, od společnosti Hestia.Tato práce byla pro ní velkou zkušeností s komunikací s lidmi, firemním dobrovolnictví, organizování velkých akcí a mnoho dalšího.

V roce 2016 se rozhodla, že se vrátí do svého rodného města. V říjnu roku 2016 nastoupila na pozici knihovník v Krajské knihovně Karlovy Vary, kde dostala za úkol dělat informační vzdělávání a akce pro studenty středních škol. Během této práce založila dobrovolnictví v knihovně, v současné době se angažuje v celorepublikové propagaci dobrovolnictví v knihovnách a pracuje na podpoře knihovníků při práci s dobrovolníky.

Od října roku 2018 společně se společností Instand založili dobrovolnictví v Krajské karlovarské nemocnici a.s. v Karlových Varech.

Od března roku 2019 pracuje pro společnosti Instand, jako koordinátorka dobrovolnického centra v Karlových Varech.

Řídí se heslem: "Dávám práci svému srdci", což je také heslo zakladatelky Lékořice z.s., Karin Pospíšilové. 

 
© 2004 - 2015  INSTAND, z. ú., institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách|design: HRaNA|tvorba webu: nebrat s.r.o.|Tisk