... vzdělávání je cesta k rozvoji ...
institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách
Koučování >

Koučování - cesta k profesnímu i osobnímu rozvoji

„Řekni mi, co potřebuješ, a já ti pomohu najít cestu, jak toho dosáhnout….“

Koučování vnímáme jako cestu k rozvoji prostřednictvím vlastního sebepoznání, tedy nikoli jako cestu určenou koučem.

Zaměřujeme se především na střední management, živnostníky, malé a střední firmy. Vyčerpali jste všechna dostupná školení pro vedoucí pracovníky a stále Vám něco chybí? Máte nejistoty ohledně svých řídících kompetencí? Nevíte jak dál? Jste vyčerpaní a nemáte nové nápady? Vnímáte potřebu změny ve Vašich podnikových strategiích a nevíte, jak na to?  Chcete podpořit své zaměstnance v dosahování lepších výsledků? Koučování nabízí individuální podporu při hledání nových cest a dává podněty ke konání. Náš přístup je založen na připojení se ke klientovi, respektování jeho myšlení, pochopení souvislostí a nacházení podnětů ke změnám.

Kontaktujte PhDr. Jaroslavu Sýkorovou k nezávaznému úvodnímu rozhovoru, během kterého můžeme hovořit o Vašich očekávaných cílech a výsledcích. Pokud budete dostatečně motivováni, můžeme projednat podmínky další spolupráce.

Kontaktní formulář

Pro ověření prosím přepište do pole znaky z obrázku:
Kód: captcha
 
© 2004 - 2015  INSTAND, z. ú., institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách|design: HRaNA|tvorba webu: nebrat s.r.o.|Tisk