... vzdělávání je cesta k rozvoji ...
institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách
Vzdělávací kurzy > Aktuální nabídka > Podporované rozhodování >

Podporované rozhodování

Název vzdělávacího kurzu: Podporované rozhodování

Termín konání: 1. 11. 2016

Rozsah: 8 hodin

Akreditace: 2015/0803-PC/SP/VP/PP

Lektor: Mgr. Romana Trutnovská

Popis kurzu: Od roku 2014 je v platnosti nový občanský zákoník, který přináší nové alternativy k institutu opatrovnictví. Trend v zahraničí a v ČR směřuje od konceptu náhradního rozhodování k podporovanému rozhodování. Účastníci budou seznámeni s principy podporovaného rozhodování u lidí s postižením a nástrojem podpůrce v novém občanském zákoně. Účastníci kurzu získají informace o zahraničních modelech a zamyslí se nad tím, jak je možné využít je v praxi. V rámci kurzu bude také věnována pozornost individuálnímu plánování života lidí s postižením, tak jak je realizováno v Kanadě a jak je možné ho využít i v prostředí ČR.

Pro koho je kurz určen: sociální pracovníci, pracovníci přímé péče, opatrovníci, úředníci

Cena: základní cena 1 200 Kč, 1 080 Kč s 10% slevou

Počet účastníků: minimálně 5, maximálně 20

Místo konání: Učebna INSTANDu na Pankráci, ulice 5. května 9, Praha 4

Organizační informace:

Přihlášení na kurzy je možné na e-mailu: trutnovska@instand.cz Do týdne Vám zašleme potvrzení o přihlášení do kurzu a fakturu.

Sleva 10 % - zvýhodněná cena pro absolventy našich kurzů nebo pro zaměstnance organizací, které na některém z našich kurzů nebo výcviků vyškolili své pracovníky.

Přihlašování je možné do 18. října 2016. V případě, že počet přihlášených účastníků bude nižší než 5, kurz se neuskuteční a uhrazené kurzovné vrátíme v plné výši.

Pozvánku s bližšími informacemi a časovým harmonogramem účastníci obdrží cca 2 týdny před konáním kurzu.

V případě otázek nebo pro nabídku vzdělávacích programů na míru pro Vaši organizaci se neváhejte obrátit na níže uvedené kontakty.

 Mgr. Romana Trutnovská
 trutnovska@instand.cz
 tel. 605 001 954
 
© 2004 - 2015  INSTAND, z. ú., institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách|design: HRaNA|tvorba webu: nebrat s.r.o.|Tisk