... vzdělávání je cesta k rozvoji ...
institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách
Vzdělávací kurzy > Aktuální nabídka > Seminář o supervizi >

Seminář o supervizi

Název vzdělávacího kurzu: Seminář o supervizi

Termín konání: 11. 10. 2016

Rozsah: 8 hodin

Akreditace: 2014/0734-PC/SP/VP/PP          

Lektor: Ing. Milena Tomášková, DiS., PhDr. Jaroslava Sýkorová

Popis kurzu: Seminář je pojat jako seznámení se s procesem supervize, k čemu se užívá, jaké potřebuje podmínky pro zdárný a efektivní průběh. Po nezbytné teoretické části budou účastnici zasvěceni do způsobů práce supervizora prakticky. V rámci cvičení si budou moci zažít modelovou situaci s týmovou supervizí (konstelace, hraní rolí) následně bude představena balintovská skupina, jak přistupuje k reflexi případové práce s klientem. Účastník tak odjede se základním teoretickými východisky a praktickým zážitkem práce supervizora.

Pro koho je kurz určen: manažeři v sociálních službách, sociální pracovníci, pracovníci přímé péče, všichni profesionálové a dobrovolníci v pomáhajících profesích

Cena: základní cena 1 200 Kč, 1 080 Kč s 10% slevou

Počet účastníků: minimálně 5, maximálně 15

Místo konání: Učebna INSTANDu na Pankráci, ulice 5. května 9, Praha 4

Organizační informace:

Přihlášení na kurzy je možné na e-mailu: trutnovska@instand.cz Do týdne Vám zašleme potvrzení o přihlášení do kurzu a fakturu.

Sleva 10 % - zvýhodněná cena pro absolventy našich kurzů nebo pro zaměstnance organizací, které na některém z našich kurzů nebo výcviků vyškolili své pracovníky.

Přihlašování je možné do 26. září 2016. V případě, že počet přihlášených účastníků bude nižší než 5, kurz se neuskuteční a uhrazené kurzovné vrátíme v plné výši.

Pozvánku s bližšími informacemi a časovým harmonogramem účastníci obdrží cca 2 týdny před konáním kurzu.

V případě otázek nebo pro nabídku vzdělávacích programů na míru pro Vaši organizaci se neváhejte obrátit na níže uvedené kontakty.

 Mgr. Romana Trutnovská
 trutnovska@instand.cz
 tel. 605 001 954

 

 

 
© 2004 - 2015  INSTAND, z. ú., institut pro podporu vzdělávání a rozvoj kvality ve veřejných službách|design: HRaNA|tvorba webu: nebrat s.r.o.|Tisk