Jedenáctiletý Noel dokáže vykouzlit nejen králíka z klobouku, ale hlavně úsměv na tváři seniorů v DOP Dolním Rychnově.

Noel, student Škola můj projekt – Mánesova,  připravil kouzelnické vystoupení pro seniory. Za normálních okolností by svá kouzla předvedl osobně, takto natočil video, které se seniorům bude promítat v adventním čase. Přinášíme vám kromě odkazu na video i rozhovor s Noelem:

1) Kolik ti je let a kde bydlíš? Je mi 11 let a bydlím v Ostrově.

2) Do jaké třídy a školy chodíš? Chodím do 6. třídy na Základní školu Mánesova v Sokolově.

3) Jak dlouho už se věnuješ kouzlení a jak ses k tomu dostal? Začal jsem kouzlit minulý rok v prosinci, když jsem se seznámil s mamky kamarádem Milošem Malým, který mě učí kouzlit.

4) Měl jsi už nějaké kouzelnické vystoupení? Měl jsem už několik kouzelnických vystoupení, např. v Muzeu magie v Jaroměři, na dětském táboře nebo v Jakobykavárně v Ostrově.

5) Co tě baví ve volném čase/ děláš nějaký sport/hraješ na hudební nástroj? Ve volném čase jezdím na koloběžce a trénuji kouzlení. Samozřejmě také hraji hry na počítači a telefonu a hodně poslouchám muziku, např. Earth (Denis Kubík).

6) Už víš, čemu se chceš věnovat nebo kde chceš pracovat, až budeš dospělý? Vůbec ještě netuším, čemu bych se jednou chtěl věnovat. (poznámka maminky: dřív chtěl být truhlářem jako jeho taťka, ale to už ho prý přešlo :-)).

Kouzelnické vystoupení můžete vidět zde: https://youtu.be/ddJjXzybLUk