Volná místa

Koordinátor dobrovolníků

Hledáme kolegu na pozici koordinátor dobrovolníků (m/ž)

Nabízíme Vám:
 smysluplnou a pestrou práci v přátelském týmu
 zavedený dobrovolnický program, do kterého hladce naskočíte se zaučením od koordinátorky dobrovolnického centra
 prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci.
 pracovní smlouvu s úvazkem 1,0 či na zkrácený úvazek 0,4 s prací v odpoledních hodinách
 další vzdělávání, týmovou a individuální supervizi
 pružnou pracovní dobu, služební notebook a mobilní telefon, dovolená 25 dní
 možnost nástupu říjen 2020

Jaká náplň práce na Vás čeká?
 koordinace dobrovolníků v Karlovarském Kraji
 oslovování potenciálních zájemců o dobrovolnictví, získávání dobrovolníků –nábory, propagace programů
 vedení vstupních pohovorů se zájemci o dobrovolnictví, výběr dobrovolníků pro přímou péči o klienty, školení dobrovolníků
 metodická práce a podpora kolegů při jejich práci s dobrovolníky
 celkové zastřešení dobrovolnického programů vč. administrativy,implementace legislativních změn, oceňování dobrovolníků, podílu na propagaci.
 Komunikace s managementem přijímacích organizací
 Správa sociálních sítí aj.
 Publikační činnost v oblasti dobrovolnictví
 Organizace akcí pro veřejnost, dobrovolníky a klienty
 podíl na budování prostředí podpůrného pro dobrovolnictví na úrovni ČR (spolupráce s jinými dobrovolnickými organizacemi, sledování trendů v oboru, připomínkování chystaných systémových změn apod.)

Těšíme se na Vás, pokud disponujete těmito předpoklady:
– min. SŠ/ VOŠ / VŠ (Bc.) vzdělání (výhodou: vzdělání v humanitní oblasti – sociální práce / personalistika / psychologie / psychoterapie / supervize)
– pracovní zkušenosti min. při studiu (výhodou: vlastní dobrovolnická zkušenost nebo zkušenost s vedením dobrovolníků)
– pozitivní vztah k prostředí sociálně-zdravotních služeb
– samostatnost, schopnost sebeřízení,
– výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti, diplomacie
– schopnost týmové spolupráce
– umění prezentace
– koncepční myšlení, nastavení učit se a rozvíjet dobrovolnický program
– systematičnost, strukturovanost
– uživatelské zvládání MS Office a nástrojů internetu (google disk)
– časová flexibilita
– trestní bezúhonnost
– řidičské oprávnění sk. B

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím strukturovaný životopis a dále motivační dopis v rozsahu max. jedné strany A4 , ve kterém popíšete:
1) Na co byste se v práci koordinátora dobrovolníků nejvíce těšil/a?
2) Čeho byste se v práci koordinátora dobrovolníků nejvíce obával/a? Co by Vám
pomohlo ke zvládnutí těchto obav?
3) Co podle Vás můžete dobrovolnickému programu přinést?
Dokumenty prosím zašlete e-mailem na vodickova@instand.cz a do předmětu uveďte „Koordinátor dobrovolníků“.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Výběrové řízení je vícekolové.
Organizace si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit bez výběru kandidáta.
Těšíme se na Vás!

X