1.11.2020
Ve spolupráci s Vladimírem Melicharem – Korona Assistance a Míšou, Danielou, Evou a Ladou – “Holkami z Moskevské” jsme předali do Karlovarské krajské nemocnice a.s. v Karlových Varech dar od Hollandia Karlovy Vary s.r.o. 1000 ks jogurtových nápojů, 70 kg hroznového vína a dvě krabice kávy. Toto vše společně s dopisem:
“Všem lékařům, sestrám, sanitářům a pracovníkům Karlovarské krajské nemocnice!
Chtěli bychom Vám za karlovarskou veřejnost poděkovat za Vaše 100% nasazení pro boji s Covidem-19. Drobným dárkem chceme vyjádřit, že jste pro nás nezbytní a nejste v tom sami!
Velice si Vážíme toho, jak pečujete o všechny, kteří s touto nemocí bojují. Víme, že Vás každodenní nasazení stojí hodně sil. Je nám jasné, že se zároveň musíte postarat o osobní záležitosti, o blízké a rodinu, o domácí výuku dětí. Oceňujeme, že Vaší aktuální prioritou přese vše zůstává Vaše profese a zároveň poslání, záchrana vážně nemocných pacientů.
Předáváme Vám první zásilku jogurtových výrobků (1000 ks), která je zároveň darem od firmy Hollandia Karlovy Vary s.r.o., přidáváme od nás dobrou kávu a ovoce na povzbuzení.
Tak jako jsme se snažili pomáhat na jaře, budeme působit i na podzim. Neváhejte se na nás v čemkoliv obracet!
Přejeme Vám všem pevné nervy, elán a hlavně zdraví!!!
Za karlovarské dobrovolníky:
Vladimír Melichar (Korona Assistence)
Eva Vodičková (Regionální dobrovolnické centrum Instand)
Daniela Bílá, Michaela Kožíšková, Lada Baranek Lapinová, Olga Bischofová (Holky z Moskevské)”