ZMĚNA V NAŠÍ ORGANIZACI

Vážení poskytovatelé, zadavatelé, kolegyně, kolegové a spřátelené organizace, 

organizace INSTAND,z.ú. existuje od roku 2004, za svého působení v oblasti sociálních služeb se podařilo vytvořit celou řadu podpůrných nástrojů pro rozvoj kvality jednotlivých druhů sociálních služeb i vzdělávacích programů pro jejich pracovníky a pracovníky jejich zadavatelů.V rámci organizace bylo založeno také Dobrovolnické centrum v Karlových Varech, které se neustále úspěšně rozvíjí a rozšiřuje svou činnost. Chceme této velmi prospěšné aktivitě poskytnout dostatečný prostor pro další regionální rozvoj, proto jsme se rozhodli Dobrovolnické centrum osamostatnit jako Regionální dobrovolnické centrum karlovarského kraje.

Současně chceme tradiční aktivity INSTANDu v oblasti rozvoje kvality sociálních služeb propojit s organizací JINAK, z. ú., se kterou máme společná témata a již dlouhodobě se ubíráme stejnou cestou.

A tak jsme se rozhodli vytvořit v JINAK z. ú. novou sekci, kterou jsme nazvali Instand JINAK.  

Sekce Instand JINAK se bude zabývat poradenskými, vzdělávacími, konzultačními a dalšími aktivitami k tématu podpory lidí se zdravotním znevýhodněním a nově také seniorů. Aktivity budeme směřovat k poskytovatelům sociálních služeb a jejich pracovníkům, k pečujícím osobám nebo přímo k lidem se zdravotním znevýhodněním. Sekce Instand JINAK bude také podporovat spolupráci v komunitě s cílem umožnit lidem se zdravotním znevýhodněním a seniorům žít normálně. 

Všechny informace o nové sekci Instand JINAK, která se stává nástupnickou organizací původního INSTANDu, najdete na nových webových stránkách sekce www.instandjinak.cz. Sem budeme postupně dodávat novinky a informovat vás o všech aktivitách a nabídkách. Věříme, že propojením úžasného týmu organizace JINAK s využitím zkušeností a knowhow organizace Instand vytvoříme nové inspirativní nabídky a příležitosti užitečné pro nás všechny.

DC_INSTAND_logo_horizontal_white
Logo-KK_2021-white
logo_KV-white
logo-mzcr-white
MV_white